Serwis i naprawa iPhone 7

Wymiany szybki, baterii, głośnika, mikrofonu

iPhone 7, podobnie jak poprzednie modele marki, to udana seria telefonów komórkowych firmy Apple. Mimo, że różnica między poprzednimi seriami nie jest na pierwszy rzut oka dostrzegalna, iPhone 7 wykazuje duży skok techniczny w zakresie trwałości i jakości. Jaki jest koszt wymiany szybki, koszt wymiany baterii, głośnika, mikrofonu – sprawdź u nas.

 

Innowacyjna wodoszczelność iPhone 7

Obok iPhone’a 7 Plus, jest to pierwszy telefon firmy Apple, który ma wodoszczelną obudowę, która blokuje wodę, brud i kurz. Pomaga to w utrzymaniu podzespołów telefonu w dobrym stanie przez dłuższy okres, dzięki czemu w zamyśle powinno zwiększyć jego żywotność. Lepsza wersja telefonu wcale nie musi gwarantować całkowitej niezawodności, ponieważ sytuacje problematyczne w związku z użytkowaniem telefonów były, są i wciąż będą się wydarzać. Najczęstszym problemem tej serii jest, z resztą standardowo, naprawa ekranu w wyniku mechanicznych uszkodzeń. Wymiana szybki iPhone 7 to czynność, którą można zlecić wykwalifikowanemu personelowi w serwisie nieautoryzowanym, co w znacznym stopniu przełoży się na mniejsze koszta naprawy.
iphone-7

Zepsuty ekran iPhone’a

Trwałość iPhone’a 7 jest bezpośrednim wynikiem jego odporności na wodę i kurz. Osiągnięto ten stan za pomocą kleju ekranowego, co jednak negatywnie wpływa na procedurę naprawy ekranu. To właśnie mocne klejenie jest jedną ze składowych na to, ile kosztuje wymiana szybki w iPhone 7, przez co cała procedura stała się bardziej skomplikowana i trudniejsza niż proste usunięcie kilku śrub i obudowy. W grę wchodzą specjalne narzędzia, a czasami trzeba zastosować ciepło, aby rozgrzać i pokonać klej, aby finalnie wymienić uszkodzony ekran. Zdecydowanie zalecane jest skorzystanie z profesjonalnej pomocy, niż samodzielne podjęcie działań według internetowych wskazówek DIY (Zrób to sam).

 

Na jakie dodatkowe problemy może natrafić właściciel iPhone’a 7?

Poza pękniętym ekranem, który nieuchronnie doprowadzi do wymiany wyświetlacza, są jeszcze inne usterki mogące dotknąć posiadaczy „siódemki”. Kolejnym, równie częstym, problemem iPhone 7 (po zepsutym ekranie) jest krótki czas pracy na baterii. Wymiana baterii iPhone 7 odbywa się zwykle przy stosunkowo niskich kosztach. Inne typowe problemy dotyczyć mogą naprawy Wi-Fi i anteny Bluetooth, naprawy przedniej / tylnej kamery, a także naprawy głośników w słuchawce. Na szczęście tego typu naprawy są prostsze w realizacji i znacznie tańsze, niż wymiana szybki iPhone 7. Wszystko, czego w tych przypadkach potrzeba, to procedura usuwania i wymiany, która zwykle kończy się w ciągu godziny.
7-plus-trakt

Postaw na profesjonalizm

Osoby, które nie chcą się osobiście angażować w wymianę baterii, co oczywiście niesie ryzyko dotkliwego zepsucia telefonu, powinny skorzystać z pomocy wykwalifikowanego serwisu. Jeśli iPhone wciąż znajduje się na gwarancji lub wyposażony jest w pakiet AppleCare + i ekspert Apple uzna, że bateria jest wadliwa, wymiana nie zostanie obciążona kosztami. Jednak należy wiedzieć, iż przypadkowe wyłączenia nie zawsze są uznawane za wadę. Apple bierze pod uwagę tylko fakt, że dany telefon nie ma wystarczającej ilości energii. Jeśli się nie zostanie zakwalifikowany wg powyższego schematu, należy się liczyć z opłatą serwisową w wysokości nawet do 100 dolarów.

 

Koszty wymiany szybki, baterii, glośnika, mikrofonu

  • Wymiana szybki/wyświetlacza Apple iPhone 7 – 290 zł
  • Wymiana baterii Apple iPhone 7 – 150 zł
  • Wymiana/Naprawa głośnika Apple iPhone 7 – 150 zł
  • Wymiana/Naprawa mikrofonu Apple iPhone 7 – 170 zł
  • Wymiana gniazda/złącza ładowania Apple iPhone 7 – 180 zł
  • Wymiana szybki/wyświetlacza Apple iPhone 7 Plus- 340 zł
  • Wymiana baterii Apple iPhone 7 Plus – 170 zł
  • Wymiana/Naprawa głośnika Apple iPhone 7 Plus – 190 zł
  • Wymiana/Naprawa mikrofonu Apple iPhone 7 Plus – 190 zł
  • Wymiana gniazda/złącza ładowania Apple iPhone 7 Plus – 220 zł

 

Szybka naprawa telefonów komórkowych iPhone 7 w tym wymiana baterii i szybki. Ile to kosztuje i jaki jest koszt – zadzwoń do nas – Mobo-Tel tel. 799 811 000

 

1