Serwis i naprawa telefonow iPhone 6

Wymiana szybek i wyświetlaczy

Specjalizujemy się w naprawie telefonów komórkowych iPhone 6. Zaufaj doświadczeniu naszego serwisu i zleć nam naprawę. Warszawa Centrum tel. 799 811 000

 

Kwestią czasu jest, aż ukochany iPhone 6 beznadziejnie wyślizgnie się z uścisku swojego właściciela i uderzy o chodnik, co poskutkuje „pajęczynką” na brzydkim, strzaskanym ekranie. Oczywiście deską ratunku jest rozszerzona gwarancja, jeśli oczywiście jeszcze nie wygasła.

 

Naprawa iPhone’a 6 za pośrednictwem serwisu

Kiedy wszystkie możliwości zostaną wyczerpane, pora na znalezienie serwisu, który profesjonalnie i niedrogo zajmie się reanimacją, jaką jest wymiana wyświetlacza iPhone 6. Oficjalna gwarancja obejmująca naprawę sprzętu firmy Apple wygasa po 365 dniach od zakupu. Alternatywnym rozwiązaniem jest jeszcze naprawa za pośrednictwem serwisu AppleCare+, jednak podejmując taką próbę należy liczyć się z pokaźnymi kosztami. Czas to pieniądz, a wysyłka telefonu do autoryzowanego serwisu, oprócz konieczności zapłacenia wyższej ceny, wiąże się z długim czasem oczekiwania.

iphone-6-do-naprawy

 

 

 

 

 

Podczas naprawy telefonu komórkowego w nieautoryzowanym serwisie, szacowana cena, którą otrzymuje klient, obejmuje części i robociznę. W ten sposób odbiorca uzyskuje jasne szczegóły zapłaty, bez ukrytych kosztów gwarancji, opłat i podatków, jakich można doświadczyć w Apple Store. Po wygaśnięciu gwarancji Apple wielu ekspertów naprawczych oferuje kupno uszkodzonego sprzętu po niższej cenie, w celu wykorzystania nieuszkodzonych części. Zanim zdecydujesz się na powyższe rozwiązanie, zorientuj się z jakimi kosztami spotkasz się w momencie oddania urządzenia do serwisu w celu „reanimacji” telefonu.

 

Decydując się na odpowiednią firmę naprawczą, przed zleceniem należy zbadać następujące kwestie.

  • Jaki będzie całkowity koszt naprawy? Należy jednak patrzeć na cennik chłodnym okiem pamiętając, że taniej bardzo rzadko idzie w parze z „lepiej”.
  • Jaki jest czas oczekiwania na telefon?
  • Jakie są kwalifikacje firmy naprawczej?
  • Czy zamienniki stosowane do naprawy są równie wysokiej jakości?

 

Czego jeszcze można oczekiwać po wykwalifikowanym serwisie telefonów komórkowych?

Wymiana wyświetlacza iPhone 6 może zapobiec dalszemu niszczeniu telefonu. Zaniedbanie pęknięć włoskowatych szybki może być pierwszym błędem, który w konsekwencji może prowadzić do uszkodzeń powodujących martwe punkty dotyku, nieprawidłowe działanie podświetlenia, ciemne plamy, a nawet przebarwienia. Właśnie takim wyzwaniom może sprostać Warszawa Serwis iPhone, czyli miejsce, w którym telefony odzyskują pełną sprawność. Usługa naprawy telefonów gwarantuje bezpłatne szacowanie kosztów przez wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, a dużym atutem jest nieustannie przystępna cena. Nieautoryzowany serwis, w którego centrum uwagi skupione są działania zmierzające do naprawy telefonów marki iPhone to pewność wyboru oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

 

Dlaczego samodzielna naprawa iPhone’a w zakresie wymiany wyświetlacza jest nieopłacalna?

Nie zalecamy samodzielnej wymiany, pomimo wszechobecnych poradników DIY („Do it Yourself”), które bez problemu można odszukać w sieci. Istnieje bardzo duże ryzyko, że ingerencja niewykwalifikowanej osoby w specjalistyczny sprzęt, jakim jest telefon marki iPhone, może spowodować jeszcze większe uszkodzenia. Oddając telefon do naszego serwisu powierzasz go specjalistom, którzy dokonają wymiany w sposób rzetelny, sprawdzony i bezpieczny.

 

6S-do-naprawy

 

1