Naprawa i serwis telefonów komórkowych – Warszawa

Serwis MOBO-TEL – naprawa telefonów w Warszawie

MOBO-TEL to założona w 2015 roku w Warszawie firma zajmująca się skuteczną naprawą smartfonów różnych marek. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, zapewniamy szeroki zakres usług, by każdy mógł skorzystać z możliwości, jakie oferuje MOBO-TEL – profesjonalny serwis telefonów Huawei, Samsung czy sprzętu od Apple’a. Wieloletnie doświadczenie i szeroka wiedza branżowa to atuty, które wyróżniają nas na rynku i są gwarancją najlepszej naprawy telefonów komórkowych: tak Samsung, jak i iPhone. O tym świadczy też wysoka ocena naszych klientów, którzy poświęcili czas na zostawienie pozytywnych recenzji w Google – a przecież wiadomo, że chętniej wystawia się te złe, pełne niezadowolenia opinie.

Naprawa telefonów Apple, Samsung, Huawei i Xiaomi – Warszawa

W naszym serwisie możesz liczyć na pomoc w naprawie telefonów nie tylko znanych marek jak chociażby Huawei, Apple czy Samsung. Wykonujemy też serwis telefonów Oppo, Xiaomi, Meizu oraz Google Pixel. Nie jest nam obca również naprawa sprzętu marki Motorola, Sony, HTC, Asus, Acer, a także każdego innego producenta, do którego da się znaleźć części.

Serwis telefonów OnePlus

Naprawa telefonów komórkowych w Warszawie

Technicy współpracujący z MOBO-TEL to wykwalifikowana kadra, która potrafi znaleźć skuteczne rozwiązanie w nawet najbardziej skomplikowanych wypadkach, kiedy większość innych serwisów rezygnuje lub nie daje sobie rady w naprawie (np. urządzeń od Xiaomi czy Apple). Często przyjmujemy do serwisu sprzęt wcześniej naprawiany w innym miejscu w Warszawie, lecz niestety bez pozytywnego skutku. Nawet wtedy nasi specjaliści podejmują próbę naprawy i w większej liczbie przypadków wykazują lepszą skuteczność.

Wykonujemy serwis smartfonów m.in. od Samsunga, Huawei czy Apple, w tym takie usługi jak:
wymiana wyświetlacza
wymiana baterii
naprawa złącza ładowania
naprawa płyty głównej
naprawa podświetlenia
naprawa po zalaniu lub zamoczeniu
wymiana drobnych podzespołów
lutowanie i zamiana układów

 

Odwiedź nasz salon i przekonaj się, jak skutecznie działamy z każdym dostarczonym sprzętem. A może potrzebujesz dodatkowych informacji? Więcej na temat naszych usług możesz przeczytać tu.

1