Naprawa i serwis Telefonów komórkowych Warszawa Ursynów i Mokotów

Wpisując

Naprawa i serwis telefonów komórkowych Warszawa Ursynów i Mokotów

w wyszukiwarce nie mogliście Państwo lepiej trafić jak do serwisu MOBO-TEL. Działamy w Warszawie od lat na dzielnicę Mokotów przy ul.Wałbrzyska 11/118, Budynek B parter CH LAND. Lokalizacja blisko metra Służew. Dalej już jest początek dzielnicy Ursynów.

Serwis i naprawa telefonów komórkowych Apple, Samsung, Huawei i Xiaomi

– tego wykonujemy w naszym serwisie najwięcej. Też prowadzimy

Serwis telefonów OnePlus

Naprawa telefonów komórkowych w Warszawie

serwis laptopów

. Posiadamy w tym ogromne doświadczenia. Wykonujemy nie tylko takie standardowe usługi jak
wymiana wyświetlacza
wymiana baterii
naprawa złącza ładowania

Wykonujemy też bardziej zaawansowane rzeczy:

naprawa płyty głównej
naprawa podświetlenia
naprawa po zalaniu lub zamoczeniu
wymiana drobnych podzespołów
lutowanie i zamiana układów
Naprawiamy nie tylko takie znane marki, jak Apple, Samsung, Huawei. Wykonujemy też Serwis Oppo, naprawa Xiaomi czy Meizu, serwis Google Pixel. Podejmujemy też naprawy Motorola, Sony, HTC, Asus, Acer oraz każdego innego producenta do którego da się znaleźć części.

Podejmujemy też naprawy w bardzo skomplikowanych wypadkach, kiedy większość innych serwisów rezygnuje lub nie dają sobie rady. Często mamy w swoim doświadczeniu że telefon lub laptop był już naprawiany w innym miejscu, lecz niestety bez pozytywnego skutku. Nawet wtedy nasi specjalisty podejmują próbę naprawy i większej ilości wypadków pokazują lepszą skuteczność.

Duże doświadczenie, wiedza i jakość wykonywanych usług – to są zalety korzystania same z usług serwisu MOBO-TEL. O tym też świadczy wysoka ocena naszych klientów, które poświęcili czas na zostawienie opinii w Google. A przecież wiadomo, że bardziej chętnie ludzi zostawiają te złe opinii i niezadowolenia, lecz tylko jeden z 10 w najlepszym wypadku poświęci czas na pozytywną ocenę. Jesteśmy za to bardzo wdzięczne każdemu naszemu klientowi, które taką ocenę zostawili i wracają do posług naszego serwisu w razie potrzeby.

Zapraszamy Państwa do każdej z naszych placówek, zawsze będziemy się starali tak samo skutecznie działać z każdym dostarczonym sprzętem.
Dokładniej na temat naszych usług można przeczytać tu

1