O nas

Serwis telefonów iPhone, Xiaomi, OPPO, Samsung, Sony, HTC i wielu innych

Nowoczesne smartfony, takie jak iPhone, mają wiele zalet, jednak łatwo je uszkodzić. Wystarczy, że przez nieuwagę upuścimy telefon, by rozbiła się w nim szybka. Nie oznacza to jednak, że smartfon nadaje się do wyrzucenia. Możliwa jest szybka i trwała naprawa iPhone’nów lub innych modeli smartfonów. W tym celu zapraszamy do MOBO-TEL – serwisu Apple w Warszawie. Naprawa Apple iPhone – to nasza pasja.  Pomożemy również w przypadku uszkodzenia telefonów komórkowych innych marek.

Serwis Apple w Warszawie

Wystarczy chwila nieuwagi i telefon, z którego tak się cieszyliśmy, upada. W takiej sytuacji bardzo często, nawet jeśli zakupiliśmy specjalną osłonkę z hartowanego szkła, szybka zostaje rozbita. Co gorsza, łatwo w ten sposób uszkodzić wyświetlacz telefonu. Chcąc skorzystać z gwarancji w miejscu, gdzie telefon był zakupiony, możemy usłyszeć, że nie obejmuje ona uszkodzenia mechanicznego. Jest jednak rozwiązanie.

Jeżeli pragną Państwo naprawić rozbity iPhone 15 (lub każdy inny model), a także smartfony innych marek, zachęcamy do skorzystania z serwisu telefonów komórkowych MOBO-TEL w Warszawie. Zapewniamy szybką i sprawną realizację zleceń.

Jakie naprawy telefonów komórkowych wykonujemy?

W naszym serwisie wykonujemy naprawy wszystkich telefonów komórkowych wielu marek, w tym Iphone’a. Oferujemy serwis pogwarancyjny Xiaomi, a tak że serwis smartfonów Samsung i serwis telefonów Huawei i telefonów innych marek.

Do usług, które oferujemy, należą między innymi:

  • wymiana rozbitej szybki w smartfonach
  • naprawa uszkodzonego wyświetlacza
  • wymiana baterii (między innymi w modelach iPhone 15, iPhone 14, iPhone 13, iPhone 12, iPhone 11 i iPhone X)
  • naprawy zalanych urządzeń
  • naprawy portów, gniazd i głośników

Zapraszamy do odwiedzin w naszym serwisie także w przypadku innych problemów ze smartfonami, w przypadku każdej awarii czy uszkodzenia postaramy się pomóc.

Dlaczego warto zdecydować się na wybór naszego serwisu telefonów komórkowych?

Za skorzystaniem z usług naszego serwisu telefonów komórkowych przemawia wysoka jakość świadczonych usług. Oferujemy profesjonalną i kompetentną obsługę oraz gwarancję, że dokonywane przez nas naprawy będą solidne i trwałe. Nasi pracownicy posiadają aktualną i ciągle pogłębianą wiedzę o najnowszych modelach telefonów komórkowych, które ukazują się na rynku.

Serwis iPhone – wysoka jakość i przystępne ceny

Stosujemy oryginalne części zamienne pochodzące od producentów smartfonów. Wiele serwisów wykorzystuje złej jakości części zamienne, które nie tylko często okazują się zawodne, ale i mogą doprowadzić do poważnego uszkodzenia telefonu. Korzystając z usług naszej firmy możesz mieć pewność, że nic takiego się nie stanie.

Wszystkich napraw dokonujemy bardzo szybko. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszym świecie smartfon niezbędny jest w wielu sferach życia prywatnego i zawodowego, dlatego też nasi klienci mogą liczyć na szybkie terminy realizacji.

Naszym klientom możemy zaoferować również przyjazny cennik zawierający niewygórowane ceny usług, dlatego też nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem, zarówno wśród Warszawiaków, jak i osób spoza miasta. Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

płyta główna laptopa

 

1