Serwis Dell Mobo-Tel Warszawa

W Twoim notebooku marki Dell zepsuła się matryca lub klawiatura? A może masz problem z uruchomieniem systemu operacyjnego? W MOBO-TEL zajmujemy się kompleksową naprawą laptopów amerykańskiego producenta. Nasi wykwalifikowani inżynierowie mają doświadczenie w usuwaniu nawet bardzo skomplikowanych usterek ‒ zarówno sprzętowych, jak i systemowych. Mamy dostęp do oryginalnych podzespołów, a także części zamiennych o takich samych lub zbliżonych parametrach. Oddając swój laptop Dell w nasze ręce, możesz mieć pewność, że zlecenie wykonane zostanie rzetelnie, tanio i w możliwie najkrótszym czasie.

Nasz serwis Dell mieści się w Warszawie, znajdziesz nas w dwóch lokalizacjach ‒ na Mokotowie i w Śródmieściu. Wychodzimy również naprzeciw oczekiwaniom klientów spoza stolicy, umożliwiając naprawę wysyłkową. Niezależnie od tego, czy odwiedzisz nas osobiście, czy zdecydujesz się na serwis zdalny, za diagnostykę i wycenę nie zapłacisz ani grosza. Proklienckie podejście docenione zostało przez tysiące konsumentów.

Profesjonalny serwis laptopów Dell w Warszawie

Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, dlatego zawsze robimy wszystko, co w naszej mocy, aby naprawa laptopa Dell była skuteczna i po prostu opłacalna. Zakres wykonywanych usług obejmuje m.in.:

  • wymianę uszkodzonych gniazd i podzespołów bazowych (kości RAM-u, dysków twardych, procesorów itp.),

  • wymianę klawiatur, matryc i zasilaczy

  • instalację systemów operacyjnych,

  • usuwanie wirusów,

  • wykonywanie kopii zapasowych.

Serwis Dell Warszawa

Dla naszych pracowników nie ma rzeczy niemożliwych, dlatego już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą serwisu MOBO-TEL. Aby skorzystać ze zdalnej (wysyłkowej) naprawy laptopa, skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Gwarantujemy bardzo konkurencyjne ceny i krótki czas oczekiwania. Modernizujemy laptopy starszego typu, a także modele pochodzące z najnowszych serii producenta: Inspiron, XPS, Vostro, Latitude.

1