Wymiana szybki, wyświetlacza i ekranu w telefonie w Mobo-Tel Warszawa

Szybka wyświetlaczy w nowoczesnych smartfonach niewątpliwie jest ich słabym punktem. Chociaż producenci wyposażają swój sprzęt w mocne szybki ze specjalnie hartowanego szkła, to jednak często to za mało, aby uchronić je przed rozbiciem, a wyświetlacz przed uszkodzeniem. Gdy chcą Państwo naprawić wyświetlacz i wymienić szybkę, jesteśmy gotowi do pomocy w MOBO-TEL!

Uszkodzenie szybki i wyświetlacza to jedna z często spotykanych usterek. Najczęściej jest ona wynikiem upadku telefonu z wysokości – jeżeli nie jest on zabezpieczony specjalnym pokrowcem antywstrząsowym, istnieje ryzyko uszkodzenia wyświetlacza wraz z rozbiciem szybki.

Wówczas, gdy telefon ulegnie tego rodzaju uszkodzeniu, nie ma możliwości skorzystania ze standardowej ochrony gwarancyjnej, która działa tylko wtedy, gdy urządzenie nie zostało uszkodzone mechanicznie. Jedynym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji zdecydowanie się na oddanie telefonu do serwisu za opłatą, a wtedy szybka i wyświetlacz będą mogły zostać wymienione na nowe.

Tania naprawa i wymiana szybki wyświetlacza w telefonie Warszawa

Jeżeli interesuje Państwa naprawa lub wymiana szybki, wyświetlacza, ekranu telefonu w Warszawie, to nasz serwis telefonów komórkowych MOBO-TEL to sprawdzony wybór. Każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę, a także bardzo atrakcyjne ceny, które powodują, że jesteśmy tak popularni.

Wymiana szybki we wszystkich modelach telefonów, w tym także iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi Warszawa

Zajmujemy się wymianą zbitej szybki we wszystkich modelach telefonów, także w urządzeniach iPhone – modele 11, XR, XS, X, 5, 6, 7, 8. Wymieniając samą szybkę zostawiamy oryginalny wyświetlacz  – wyłącznie oryginalny wyświetlacz będzie mógł zagwarantować Państwu idealny, nieskazitelny i nieprzekłamany obraz w iPhonie, Samsungu czy w innym telefonie

Koszt i cena wymiany szybki, wyświetlacza

Ile kosztuje wymiana szybki w telefonach? Cena zależy od modelu i im model jest nowszy, tym koszt wymiany, naprawy szybki i wyświetlacza będzie wyższy.

Błyskawiczna wymiana szybki w telefonie w Warszawie

Jeżeli interesuje Państwa błyskawiczna naprawa telefonu, w tym wymiana wyświetlaczy czy szybki, to nasz serwis MOBO-TEL będzie idealnym wyborem. Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z naszych klientów nie jest w stanie czekać przez długi czas na odebranie swojego sprzętu z serwisu, dlatego też u nas czas oczekiwania został maksymalnie skrócony.

Podczas składania zlecenia na naprawę telefonu otrzymają Państwo dokładne informacje o czasie oczekiwania na jego odbiór.

Zapraszamy do MOBO-TEL Warszawa!

W razie problemów z telefonem zawsze można zwrócić się do naszego serwisu – zajmujemy się nie tylko naprawami w zakresie wymiany szybek i wyświetlaczy, ale również prowadzimy naprawy takie jak wymiana portów, gniazd i głośników, naprawy zalanych i uszkodzonych urządzeń. Wykonujemy skomplikowane naprawy płyt głównych, wymianę układów, naprawiamy modemy, układy zasilania, układy sterowania audio, reballing pamięci.   Można u nas zakupić również akcesoria telefoniczne, w tym wysokiej jakości szkła hartowane na wyświetlacze do różnych modeli telefonów.

Gdy mają Państwo dodatkowe pytania dotyczące naszych usług serwisowych, prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie pod numerem podanym na stronie. Wówczas jeden z naszych pracowników będzie mógł odpowiedzieć wyczerpująco na pytania i również zaprosić Państwa do naszego serwisu na wykonanie usługi.

MOBO-TEL – naprawa i wymiana szybki telefonuwymiana wyświetlacza i ekranu – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług!

Wymiana szybki i wyświetlacza Wymiana i naprawa wyświetlacza, szybki i ekranu

 

1