Wymiana szybki, wyświetlacza i ekranu w telefonie w Mobo-Tel Warszawa

Serwis MOBO-TEL – wymiana szybki, wyświetlacza i ekranu w telefonie

Uszkodzenie szybki i wyświetlacza to jedna z często spotykanych usterek. Najczęściej jest ona wynikiem upadku telefonu z wysokości – jeżeli nie jest on zabezpieczony specjalnym pokrowcem antywstrząsowym, istnieje ryzyko uszkodzenia wyświetlacza wraz z rozbiciem szybki. Wówczas gdy sprzęt ulegnie tego rodzaju uszkodzeniu, nie ma możliwości skorzystania ze standardowej ochrony gwarancyjnej, która działa tylko wtedy, gdy urządzenie nie zostało uszkodzone mechanicznie. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na oddanie telefonu do serwisu za opłatą, a wtedy szybka i wyświetlacz będą mogły zostać wymienione na nowe.

Szybka wyświetlaczy w nowoczesnych smartfonach niewątpliwie jest ich słabym punktem. Chociaż producenci wyposażają swój sprzęt w mocne szybki ze specjalnie hartowanego szkła, to jednak często to za mało, aby uchronić je przed rozbiciem, a wyświetlacz przed uszkodzeniem. Jeśli więc czeka Cię wymiana wyświetlacza lub szybki np. w telefonie Samsung, w naszym serwisie w Warszawie jesteśmy gotowi do pomocy!

Tania naprawa i wymiana szybki wyświetlacza – Warszawa

MOBO-TEL to sprawdzony wybór, jeżeli interesuje Cię wymiana szybki, wyświetlacza lub ekranu telefonu w Warszawie. Każdemu z naszych klientów zapewniamy profesjonalną i szybką obsługę, a także bardzo atrakcyjne ceny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy tak popularni.

Wymiana szybki i wyświetlacza

Wymiana szybki w iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi w Warszawie

Zajmujemy się wymianą zbitej szybki we wszystkich znanych markach: od Xiaomi, przez Samsung i Huawei aż po sprzęt od Apple. Specjalizujemy się w wymianie szybki i naprawach nie tylko najnowszych iPhone’ów, ale też starszych modeli, np. 11, XR, XS, X, 5, 6, 7 czy 8. Co szczególnie ważne, wymieniając samą szybkę, zostawiamy oryginalny wyświetlacz, ponieważ wiemy, że wyłącznie ten będzie mógł zagwarantować Ci idealny, nieskazitelny i nieprzekłamany obraz.

 

Błyskawiczna wymiana szybki w telefonie – Warszawa

W MOBO-TEL możesz liczyć na błyskawiczną naprawę telefonu, wymianę wyświetlacza czy szybki. Jako profesjonalny serwis zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z naszych klientów nie jest w stanie czekać przez długi czas na odebranie swojego sprzętu, dlatego też u nas czas oczekiwania został maksymalnie skrócony. Podczas składania zlecenia na naprawę telefonu, np. wymianę wyświetlacza w iPhone X, otrzymasz dokładne informacje, kiedy będzie gotowy do odbioru!

Wymiana i naprawa wyświetlacza, szybki i ekranu

Zapraszamy do serwisu MOBO-TEL dla klientów z Warszawy

MOBO-TEL działa od 2015 roku, nieustannie poszerzając swoją wiedzę w zakresie wymiany szybek, wyświetlaczy, portów, gniazd i głośników. Bogate doświadczenie w branży pozwala nam również zajmować się naprawą zalanych i uszkodzonych urządzeń. Ponadto wykonujemy skomplikowany serwis płyt głównych, modemów, układów zasilania, układów sterowania audio, a także reballing pamięci.

A może chcesz zakupić akcesoria telefoniczne, takie jak np. wysokiej jakości szkła hartowane na wyświetlacze do różnych modeli telefonów? W MOBO-TEL to możliwe! Zachęcamy do odwiedzenia naszego serwisu w Warszawie – nie tylko w przypadku konieczności wymiany szybki telefonu, wyświetlacza i ekranu! W razie dodatkowych pytań dotyczących naszych usług serwisowych zapraszamy do kontaktu pod numerem podanym na stronie. Z przyjemnością rozwiejemy Twoje wątpliwości!

 

1