Wymiana baterii w telefonie iPhone – Warszawa

Zastanawiasz się, kiedy jest niezbędna wymiana baterii w urządzeniu iPhone? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób go użytkujesz! Gdy dużo grasz, często korzystasz z aplikacji lub odtwarzasz filmy, poziom naładowania baterii będzie szybko się obniżał nawet wtedy, gdy bateria jest nowa i sprawna. Jeśli natomiast nie wykonujesz na telefonie żadnych obciążających baterię działań, a poziom jej naładowania błyskawicznie spada w trybie czuwania telefonu, warto rozważyć jej wymianę. Dobrze jest, kiedy możesz wizualnie sprawdzić kondycję baterii w parametrach urządzenia, jak to jest w Apple iPhone. Wymiana baterii w iPhone jest już zalecana, kiedy stan kondycji baterii wynosi poniżej 80%. Jeśli więc jesteś posiadaczem sprzętu iPhone XS lub młodszego modelu i zauważasz szybkie rozładowywanie się telefonu, zapraszamy na wymianę baterii do naszego serwisu w Warszawie!

Wymiana baterii w telefonie komórkowym

Wymiana baterii w telefonie iPhone

Wymiana baterii Xiaomi i innych marek – Warszawa

A może jesteś właścicielem telefonu Samsung, Huawei, Xiaomi lub innej marki i nie masz możliwości sprawdzenia, w jakiej kondycji jest Twój sprzęt? Jak wówczas dowiedzieć się, czy konieczna będzie wymiana baterii, np. w Xiaomi? Pomoże nie tylko wrażenie, że kiedyś urządzenie funkcjonowało lepiej.

Są też objawy, które świadczą o tym, że trzeba już wymienić baterię w telefonie komórkowym:

  • nagłe skoki poziomu naładowania – bateria może pokazywać 60%, a za chwilę już 20%. Lub gdy chwilę po podłączeniu do ładowarki pokazuje 20-30% więcej niż było.
  • wyłączenie telefonu, kiedy jeszcze poziom naładowania baterii jest powyżej 15-20%.
  • widoczne spuchnięcie baterii. To najgorszy przypadek, ponieważ nie tylko obniżają się parametry pojemności, nie tylko można poważnie uszkodzić telefon komórkowy. Taka bateria stanowi prawdziwe zagrożenie dla użytkownika – jeśli ją uszkodzisz, kontakt jej zawartości z powietrzem może spowodować aktywny płomień i po prostu eksplodować. Dlatego w takim wypadku wymiana baterii czy to w iPhone X, czy sprzęcie innej marki powinna być wykonana jak najszybciej. Ze względów bezpieczeństwa nie radzimy też podejmować próby samodzielnej napraw – zawsze lepiej skorzystać z usług profesjonalnego serwisu.

Nasz serwis MOBO-TEL zawsze służy pomocą w takich sprawach serwisowych, dlatego możesz być pewien, że Twoim urządzeniem będą zajmowali się profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Naprawa iPhone’a, Samsunga lub innego dowolnego sprzętu to nasza specjalność! Wymieniamy baterie w telefonach każdej marki i każdej konstrukcji. Nawet w modelach, których naprawy większość serwisów się nie podejmuje.

Umów się na wymianę baterii w telefonie, korzystając z kontaktów placówek serwisu MOBO-TEL. Adresy i kontakty znajdziesz tutaj.

1