Serwis i naprawa Apple – iPhone i Mac na Warszawskim Śródmieściu, Mokotowie i Ursynowie

Apple to jedna z najpopularniejszych marek telefonów dostępnych na naszym rynku. Smartfony pochodzące z firmy założonej przez Steve Jobsa cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród klientów prywatnych, jak i wśród przedsiębiorców. Jeśli szukają Państwo firmy – serwis który wykona szybką naprawę telefonu Apple to zapraszamy do nas – Mobo-Tel Warszawa – zapraszamy.

 

Najważniejsze zalety iPhone to:

 • bardzo duża trwałość,
 • bezawaryjność,
 • długi czas pracy na jednej baterii,
 • bardzo prosta konfiguracja i wyjątkowo przyjazny interfejs.Podobnie jak telefony innych marek, tak i smartfony Apple nie są odporne na wszystkie bodźce, których może dostarczyć im użytkownik. Gdy telefon ulegnie zniszczeniu, warto oddać go do serwisu zamiast próbować naprawiać na własną rękę.

iphone-7-trakt

 

 

Szybka naprawa i serwis Iphone Apple – MOBO-TEL Warszawa, Śródmieście, Mokotów i Ursynów

Dla wielu z Państwa telefon jest jednym z podstawowych narzędzi pracy, dlatego rozumiemy, że jego naprawa powinna trwać możliwie najkrócej. Nasz serwis Apple zatrudnia wyłącznie doświadczonych elektroników i serwisantów, którzy starają się wykonywać powierzone im zadania w jak najkrótszym czasie. Niektóre awarie lub prace serwisowe jesteśmy w stanie wykonać w ciągu kilku godzin lub nawet na poczekaniu.

 

Serwis i naprawa iPhone Apple w Warszawie (Ursynów, Śródmieście, Mokotów)

Oddając telefon do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że został on dostarczony w odpowiednie miejsce. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy:

 • wymianę zbitej szybki – Dodatkowe szkło hartowane montowane na szybie wyświetlacza nie zawsze uchroni tą właściwą szybkę przed zniszczeniem. Powierzając swojego iPhone naszym serwisantom mają Państwo pewność, że usterka zostanie bardzo szybko usunięta, a nowa szybka zostanie zainstalowana we właściwy sposób.
 • wymianę wyświeltacza – Niektóre upadki z większych wysokości mogą skutkować nie tylko zbiciem szybki, ale i zniszczeniem wyświetlacza dotykowego. W takiej sytuacji nasz serwisant wymieni nie tylko przednią szybkę, ale i uszkodzony wyświetlacz. Po wizycie w naszym serwisie apple w Warszawie, telefon będzie wyglądał i działał jak nowy
 • wymianę uszkodzonych portów i głośników – Wielu klientów zgłasza się do naszego serwisu Apple z uszkodzonym portem USB lub uszkodzonym gniazdem słuchawkowym. Nasz serwis bardzo szybko i sprawnie usuwa również tego typu usterki.
 • naprawa telefonów Apple po zalaniu – Jeśli zdarzyło się Państwu wylać herbatę lub kawę na telefon albo wpadł do wody lub został na dworze w czasie ulewnego deszczu, z dużym prawdopodobieństwem został zalany. Nasi fachowcy mogą uratować Państwa urządzenie również z takiej opresji.
 • inne usługi serwisowe

 

Nasz serwis świadczy również inne usługi serwisowe – na przykład pomoc w konfiguracji telefonu po zakupie czy reinstalację systemu operacyjnego. Świadczymy również usługi niestandardowe, więc jeśli mają Państwo dowolny kłopot z telefonem, można się do nas zgłosić.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Mobo-Tel – naprawa IPhone w Warszawie istnieje na rynku już od wielu lat. Doświadczeni fachowcy specjalizujący się w serwisowaniu urządzeń Apple potrafią rozwiązać właściwie każdy problem, który może się pojawić podczas użytkowania takiego urządzenia. Zaletą naszego serwisu są również bardzo przystępne ceny i krótkie terminy realizacji napraw. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy oraz z innych miast – przyjmujemy na serwis również te urządzenia, które zostały przysłane pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Urządzenia Apple cieszą się dużą popularnością wśród osób ceniących jakość i niezawodność elektroniki. Niestety czasem użytkownicy i użytkownicy, którzy zdecydowali się na tego typu rozwiązania, potrzebują pomocy profesjonalistów. Z myślą o nich proponujemy fachowy serwis Apple.

 

Kiedy warto zdecydować się na skorzystanie z serwisu Apple iPhone w Warszawie – Śródmieście, Mokotów i Ursynów?

Do konsultacji z naszymi ekspertami zachęcamy wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek wątpliwości co do prawidłowego działania swojego sprzętu. Zajmujemy się m.in. problemami z wyświetlaczami, zalanymi urządzeniami, naprawą laptopów, wymianą gniazd. Niezależnie od tego, z jakim problemem zgłosi się do nas klient/klientka, może liczyć na:

 • życzliwą obsługę;
 • przystępne przedstawienie informacji związanych z usterką.

Oprócz tego, jeśli okaże się, że problem można naprawić, proponujemy sprawne wykonanie działań i terminowość. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z profesjonalnego serwisu Apple i do odwiedzenia naszej siedziby w Warszawie w dzielnicy Mokotów.

 

 

1