Naprawa obudowy i zawiasów

Nasza firma MOBO-TEL SERWIS z Warszawy specjalizuje się w kompleksowej naprawie komputerów stacjonarnych oraz laptopów różnych marek, m.in. Dell i Lenovo. Podejmujemy się m.in. reperowania zniszczonej obudowy i zawiasów. Awarie tych części mogą wynikać z różnych przyczyn. Najczęściej za ich pojawienie się odpowiadają uszkodzenia mechaniczne powstałe na skutek np. przypadkowego upadku sprzętu na ziemię albo jego zalania. Do powstania tych usterek dochodzi także pod wpływem częstego otwierania i zamykania klapy, które sprzyja szybkiemu zużyciu się materiałów. Dotyczy to w szczególności tych urządzeń, które zostały wyposażone przez producentów w niskiej jakości elementy, które prędko ulegają wyeksploatowaniu.

Pęknięta obudowa lub wyraźnie stawiające opór przy poruszaniu ekranem laptopa zawiasy to dla użytkownika komputera sygnał do złożenia niezwłocznej wizyty w prowadzonym przez nas serwisie Dell i Lenovo. Możliwie jak najszybsza naprawa tego typu nieprawidłowości w dłuższej perspektywie czasowej zapobiega bowiem zaistnieniu kolejnych awarii w obrębie matrycy oraz płyty głównej.

Naprawa zawiasów i obudowy – usługi świadczone przez profesjonalny serwis

Właściciele notebooków niekiedy decydują się na samodzielne zreperowanie uszkodzonych części. Trzeba jednak pamiętać o tym, że jest to tylko tymczasowe rozwiązanie. Najlepsze efekty przynosi korzystanie z usług świadczonych przez nasz serwis Dell i Lenovo z Warszawy. Mamy świadomość, że dla klientów liczy się szybki czas realizacji naprawy obudowy i zawiasów komputera. Dlatego przystępujemy do działania bezpośrednio po dostarczeniu laptopa do siedziby firmy. Dysponujemy rozległą, systematycznie uzupełnianą wiedzą informatyczną oraz techniczną, a także bogatym doświadczeniem zawodowym. Dlatego jesteśmy w stanie szybko i skutecznie usunąć różnego rodzaju usterki powstałe w wyniku zużycia materiałów, z których wykonano poszczególne elementy konstrukcyjne urządzenia.

Osoby, które interesuje kompleksowa naprawa obudowy i zawiasów laptopa, mogą liczyć na profesjonalną pomoc naszego serwisu komputerów różnych marek (m.in. Dell oraz Lenovo). Zapewniamy bezpłatną diagnostykę oraz wycenę zreperowania sprzętu. Jeśli klient zdecyduje się na kontynuację współpracy z firmą MOBO-TEL, dokładamy wszelkich starań, aby usługa została zrealizowana z należytą starannością oraz dokładnością.

Naprawa obudowy i zawiasów laptopa w praktyce

Niektórzy właściciele laptopów zastanawiają się, jak w praktyce wygląda naprawa obudowy i zawiasów komputera. W naszym profesjonalnym serwisie Dell i Lenovo z Warszawy przed podjęciem ostatecznej decyzji co do doboru najlepszej metody przywracania urządzenia do stanu używalności zwracamy uwagę przede wszystkim na stopień uszkodzenia. W przypadku nieznacznego pęknięcia podejmujemy się usunięcia ubytków przy użyciu odpowiednio dobranego kleju epoksydowego nakładanego na połamaną powierzchnię. Większe usterki stanowią jednak przesłankę do zrezygnowania z naprawy obudowy lub zawiasów laptopa na rzecz ich wymiany. W naszym serwisie komputerów rozmaitych marek, takich jak Dell i Lenovo, dysponujemy różnymi modelami części zamiennych idealnie nadającymi się do wykorzystania przy tego typu urządzeniach. Dzięki temu proces przywracania sprzętu do stanu używalności w większości przypadków trwa maksymalnie kilkadziesiąt godzin.

Serwis MOBO-TEL – profesjonalne usługi

W firmie MOBO-TEL podchodzimy podmiotowo do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby zrealizowana na życzenie klientów z Warszawy i okolic naprawa komputerów i laptopów (w tym m.in. reperacja zniszczonej obudowy i zawiasów) spełniła nawet najbardziej wygórowane oczekiwania użytkowników tego rodzaju urządzeń. Prowadzony przez nas serwis Dell i Lenovo zatrudnia wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy są w stanie szybko i sprawnie usunąć także znaczne usterki zewnętrznych elementów konstrukcyjnych notebooków.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług firmy MOBO-TEL. Powierzenie nam zadania naprawy lub wymiany uszkodzonych zawiasów i obudowy to najlepsze rozwiązanie.

1