Naprawa Laptopów Warszawa

Wpisując

Naprawa Laptopów Warszawa

Serwis laptopów

Naprawa laptopów w Warszawie

w wyszukiwarce nie mogliście Państwo lepiej trafić jak do serwisu MOBO-TEL. Działamy w Warszawie od lat na dzielnicę Mokotów przy ul.Wałbrzyska 11/118, Budynek B parter CH LAND.

W jednej i drugiej lokacji działa ta sama doświadczona ekipa. To znaczy, że naprawą Państwa sprzętów będą zajmowali się te same najbardziej doświadczone specjalisty jak w nowej lokalizacji tak i w tej dłużej już działającej.

Serwis laptopów

Asus, Apple, Dell, HP, MSI, Lenovo, LG, Toshiba, Samsung. Podejmujemy w naszym serwisie naprawy jak znanych marek producentów laptopów, tak i nowe marki dopiero wchodzące na rynek takie jak laptopy Xiaomi, Dream Machines oraz inne marki.
Wykonujemy typowe usługi serwisowe, takie jak:

 

Czyszczenie układu chłodzenia

wymiana past odprowadzających ciepło

Naprawa zawiasów

Naprawa obudowy laptopa

Wymiana matrycy

Wymiana dysku twardego

Odwirusowanie

Usunięcie błędów oprogramowania

Instalacja Windows

Wymiana baterii

Dodawanie rozszerzenie pamięci RAM

Wymiana klawiatury

Robimy też bardziej zaawansowane naprawy, w tym:

Naprawa płyty głównej

Wymiana płyty głównej

Wymiana układów płyty

Naprawa zasilania

Wymiana portów

Naprawa laptopa po zalaniu, zamoczeniu

Naprawa układu graficznego

Oraz inne naprawy usterek tu nie wymienionych. Nie boimy się trudnych usterek, staramy się podejmować naprawy wszystkich, nawiedź tych z których w innych serwisach rezygnują.

Duże doświadczenie, wiedza i jakość wykonywanych usług – to są zalety korzystania same z usług serwisu MOBO-TEL. O tym też świadczy wysoka ocena naszych klientów, które poświęcili czas na zostawienie opinii w Google. A przecież wiadomo, że bardziej chętnie ludzi zostawiają te złe opinii i niezadowolenia, lecz tylko jeden z 10 w najlepszym wypadku poświęci czas na pozytywną ocenę. Jesteśmy za to bardzo wdzięczne każdemu naszemu klientowi, które taką ocenę zostawili i wracają do posług naszego serwisu w razie potrzeby.

Zapraszamy Państwa do każdego z lokalów naszego serwisu z każdą usterką każdego laptopa. Dokładniej o naszych usługach można przeczytać tu

1