Serwis Lenovo w Warszawie

Szukasz profesjonalnego serwisu w Warszawie, który naprawi Twojego laptopa marki Lenovo? W MOBO-TEL zajmujemy się kompleksową reparacją urządzeń tego chińskiego producenta. Zakres naszych usług obejmuje wiele czynności diagnostycznych i serwisowych, mających na celu przywrócenie pełnej sprawności sprzętowej. Są to m.in.:

  • wymiana uszkodzonych gniazd, matrycy i klawiatury,
  • czyszczenie układu chłodzenia,
  • instalowanie systemów operacyjnych,
  • usuwanie wirusów.

Serwis Lenovo Warszawa

Naprawa laptopów Lenovo odbywa się przy wykorzystaniu oryginalnych części lub wysokiej klasy zamienników cechujących się bardzo dobrymi parametrami i wydajnością. Naszych inżynierów wyróżnia rzetelność, ich wysokie kwalifikacje pozwalają na usunięcie nawet najbardziej skomplikowanych usterek, z którymi konkurencja nie jest w stanie sobie poradzić. Serwis Lenovo Warszawa MOBO-TEL z siedzibą w Warszawie to miejsce, w którym otrzymasz bezpłatną diagnostykę. Przed właściwym oddaniem laptopa do naprawy poznasz całkowity koszt zlecenia ‒ na tym etapie możesz zrezygnować z usługi bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Naprawa i serwis laptopów Lenovo Warszawa

Nie mieszkasz w Warszawie, a chcesz skorzystać z naszej oferty? Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom posiadaczom sprzętu marki Lenovo stacjonującym w innych regionach Polski, oferując usługę door-to-door. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, opiszesz usterkę, a następnie podasz adres dla kuriera, który odbierze od Ciebie zapakowane urządzenie. Naprawa i serwis w formie zdalnej to rozwiązanie praktyczne i w pełni bezpieczne. Dajemy gwarancję, że sprzęt zostanie zwrócony w pełni działający i w nienaruszonym stanie wizualnym. Klientów ze stolicy i okolic zapraszamy do odwiedzenia jednego z dwóch stacjonarnych punktów (Warszawa Mokotów, ul. Wałbrzyska 11 lok. 36, Budynek A; Śródmieście, ul. Marszałkowska 27/35).

1