Serwis telefonów Sony Xperia

Producenci smartfonów dokładają wszelkich starań, aby ich urządzenia cechował nie tylko najwyższy poziom technologiczny i świetny design, ale także nienaganny standard odporności na czynniki zewnętrzne. Każdy telefon najnowszej generacji posiada zatem specjalne systemy ochrony przed kurzem, kontaktem z wodą czy upadkiem. Niestety, te zabezpieczenia nie zawsze okazują się wystarczające. Prędzej czy później w życiu większości użytkowników smartfonów przychodzi pora na oddanie sprzętu do naprawy. Gdzie powinni się Państwo wtedy zgłosić? Zapraszamy do naszego serwisu telefonów Sony Xperia.

 

Sprawdzony serwis, kompetentni fachowcy

Nasz serwis telefonów Sony Xperia znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Warszawy. Oferujemy pełny wachlarz usług z zakresu usuwania usterek i awarii, przede wszystkim tych najczęściej zgłaszanych przez indywidualnych i firmowych właścicieli telefonów. Można do nich zaliczyć m.in.:

  • awarie bądź pęknięcia wyświetlacza,
  • awarie bądź uszkodzenia płyty głównej,
  • zakłócenia działania telefonu, spowodowane upadkiem, zalaniem, zanieczyszczeniem,
  • nieprawidłowe działanie baterii.

 

Nasi specjaliści podchodzą do każdego zlecenia indywidualnie, starając się nie tylko usunąć zgłaszaną usterkę, ale także odpowiadać na wszelkie Państwa pytania dotyczące bezpiecznego użytkowania smartfona i jego konserwacji (możemy na przykład udzielić porady w kwestii doboru odpowiedniego etui, które w przyszłości zapobiegnie występowaniu wielu problemów).

iphone-7-trakt

 

Przed wizytą w serwisie

Zanim odwiedzą Państwo nasz serwis telefonów Sony Xperia, warto jeszcze przetestować kilka „nieinwazyjnych” metod naprawy smartfona. Bardzo często okazuje się bowiem, że przyczyna problemu leży nie w kwestiach technicznych, ale w nieprawidłowym skonfigurowaniu sprzętu bądź w przeciążeniu systemu niechcianymi aplikacjami.

 

Pierwsza taka metoda polega na uruchomieniu trybu bezpiecznego. W tym trybie urządzenie włącza się jedynie z fabrycznym, oryginalnym oprogramowaniem i aplikacjami. Jeśli dzięki trybowi bezpiecznemu wydajność smartfona wzrośnie, należy przypuszczać, że winę za wcześniejsze kłopoty ponoszą zainstalowane aplikacje obcych producentów. W pierwszej kolejności należy zatem pozbyć się ich z systemu.

 

Następna „nieinwazyjna” metoda naprawy wiąże się z pobraniem nowych aplikacji, mających często za zadanie korektę wcześniejszych niedociągnięć producenta. Informacja o dostępnych aktualizacjach pokazuje się na pasku stanu. Świeże aplikacje można również odszukać ręcznie.

 

Kolejnym, najbardziej drastycznym wyjściem jest zresetowanie urządzenia. Zabieg ten przywróci ustawienia fabryczne, zaś wszelkie dane użytkownika zostaną automatycznie usunięte.

 

Jeżeli opisane powyżej metody zawiodą, serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszego serwisu telefonów Sony Xperia. Dołożymy starań, by problem został rozwiązany najszybciej, jak to możliwe, z poszanowaniem czasu klienta oraz jego oczekiwań.

 

W razie wątpliwości czekamy na zapytania telefoniczne bądź mailowe – konsultanci serwisu udzielą Państwu wyczerpujących informacji w kwestii zakresu usług, cennika, a także dojazdu.

 

1