Serwis konsol Xbox – dla klientów z Warszawy i okolic

 

Serwis konsol Xbox Warszawa

Serwis konsol Xbox

Szukasz zaufanej firmy, która rzetelnie zajmie się konserwacją lub naprawą konsoli Xbox? MOBO-TEL to doskonały wybór. Nasze przedsiębiorstwo działa od 2015 roku, oferując swoim klientom specjalistyczne wsparcie w profesjonalnym serwisie konsol Xbox. Od lat wykonujemy dla mieszkańców Warszawy i okolic skuteczną naprawę urządzeń elektronicznych, co sprawia, że dysponujemy doskonałym zapleczem warsztatowo-sprzętowym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych. Nasi doświadczeni specjaliści bez problemu przeprowadzają proste i bardziej złożone naprawy konsol Xbox, ponieważ doskonale znają główne problemy, jakie mogą wystąpić w przypadku tego sprzętu i wiedzą, jak najlepiej je rozwiązać.

Jeśli więc zauważysz, że Twoja konsola do gier zaczęła działać niestabilnie, przegrzewa się, zawiesza, dźwięk lub obraz znika, nie próbuj jej naprawiać samodzielnie. Przyjdź do nas lub zadzwoń do naszego serwisu, a na pewno pomożemy Ci z Xboxem One czy jakimkolwiek innym modelem.

 

serwis konsol warszawa - wnętrze konsol Xbox

Czyszczenie konsol Xbox

Prawidłowa konserwacja i serwis Xbox

Nawet jeżeli konsola działa prawidłowo, konieczne jest jej regularne czyszczenie i okresowe serwisowanie – to pozwoli przedłużyć jej żywotność. Radiator / wentylator zatkany kurzem i brudem nie może zapewnić odpowiedniego chłodzenia procesora. Pierwsze oznaki konieczności wyczyszczenia układu chłodzenia konsoli to zwiększony hałas podczas jej pracy (buczenie, brzęczenie) oraz obce dźwięki (trzaski, kliknięcia), czasem obecność wibracji. Wówczas zalecamy demontaż układu chłodzenia, czyszczenie procesora i układu graficznego, a także założenie świeżej pasty termoprowadzającej. Jednak aby to zrobić, wymagane jest całkowite jej rozebranie.

 

 

 

serwis konsol warszawa Xbox

Naprawa konsol

Warto wiedzieć, że palenie papierosów, fajki wodnej i vape’ów w pomieszczeniu, w którym znajduje się konsola bardzo szybko pokrywa wszystkie wewnętrzne elementy konsoli żywicami i gliceryną, co bardzo szybko prowadzi do zanieczyszczenia układu chłodzenia i awarii konsoli.

Jeśli zauważysz, że konsola nagrzewa się, pojawia się hałas lub nagle wyłącza się bez Twojego udziału, wtedy zalecamy jak najszybciej dostarczyć ją do serwisu MOBO-TEL w Warszawie. Na wszystkie działania przeprowadzone w naszym serwisie udzielamy gwarancji.

 

Jeżeli Twoja konsola wykazuję jakiekolwiek wady i tym samym utrudnia Ci grę, to przyjdź do nas lub zadzwoń, a na pewno pomożemy!

1