Serwis telefonów Apple iPhone X, XS, XR, 11, 12, 12 Pro – Warszawa

Naprawa iPhone X

Naprawa iPhone X

Twój telefon uległ awarii lub bateria nie działa tak, jak powinna? Zapraszamy do nieautoryzowanego serwisu Apple, w którym zapewniamy profesjonalną naprawę urządzeń od iPhone X, XS, XR, iPhone 11, 12 czy 12 Pro. Wieloletnie, trwające od 2015 roku doświadczenie w naprawie telefonów od Apple pozwoliło nam poznać specyfikę każdego modelu iPhone, m.in. X i 11. Od tego czasu nieustannie pomagamy naszym klientom z Warszawy i okolic w rozwiązywaniu kłopotów z konfiguracją systemu lub usuwaniu nagłych usterek.

Naprawa iPhone 12 i innych modeli od Apple w Warszawie

Czy wiesz, że zużyte baterie przyczyniają się do osłabienia podstawowych funkcji smartfonu? Po ich zamianie na nowe przestaniesz martwić się o rozładowanie telefonu po wyjściu z domu! A może czeka Cię serwis telefonu ze względu na problemy z podłączeniem iPhone X, XS, XR, 11 lub 12 do ładowarki? Niezależnie od posiadanego modelu przeprowadzimy wymianę gniazda lub złączy i innych uszkodzonych elementów. Istotną usługą naszego serwisu jest też naprawa iPhone XS, X, XR, 11, 12 czy 12 Pro w przypadku stłuczenia lub uszkodzeń mechanicznych ekranu. Oferujemy również mieszkańcom Warszawy i okolic wymianę wyświetlacza oraz szybki, a także zakładamy wytrzymałe szkło hartowane. Jeśli natomiast Twój telefon został zalany, pomożemy w szybkim przywróceniu go do użytku. Jako profesjonalny serwis reperujemy nie tylko telefony iPhone, np. 11, ale też nowszy sprzęt oraz mikrofony i głośniki.

Serdecznie zapraszamy do serwisu MOBO-TEL właścicieli iPhone 12, XR lub innych modeli! Przystępne ceny wykonywanych prac oraz duże doświadczenie w naprawach urządzeń iPhone 12, 11, X i XS lub XR, czyni z naszego warszawskiego serwisu Apple iPhone godne polecenia miejsce do regeneracji Twojego smartfonu.

Wymiana ekranu

Ceny wymiany ekranu i szybki iPhone X czy szybki przedstawiamy poniżej.

Ceny – koszty wymiany

  • Wymiana szybki/wyświetlacza Apple iPhone X – 550 zł
  • Wymiana baterii Apple iPhone X – 250 zł
  • Wymiana/Naprawa głośnika Apple iPhone X – 220 zł
  • Wymiana/Naprawa mikrofonu Apple iPhone X – 250 zł
  • Wymiana gniazda/złącza ładowania Apple iPhone X – 280 zł

naprawa iphone x warszawa naprawa iphone  serwis iphone

 

 

 

 

 

1