Serwis Xiaomi – naprawa telefonów i smartfonów – Mobo-Tel Warszawa

Jesteś posiadaczem smartphona marki Xiaomi i szukasz serwisu w Warszawie, który podejmie się jego naprawy? W MOBO-TEL usuniemy zarówno niewielką usterkę, jak i poważniejszą awarię. Zajmujemy się kompleksową diagnostyką urządzenia i wymianą wadliwych podzespołów. Każde zlecenie staramy się wykonać rzetelnie, szybko i tanio. Oferujemy bezpłatną wycenę ‒ jako klient sam decydujesz, czy zaproponowana stawka Ci odpowiada. Naprawa smartphonów Xiaomi odbywa się na miejscu, w Warszawie, ale jeśli mieszkasz w innym regionie kraju ‒ nic straconego. Oferujemy bowiem serwis zdalny ‒ możesz wysłać do nas swój telefon, a my zajmiemy się resztą! Gwarantujemy, że urządzenie wróci do Ciebie w takim samym stanie, w jakim do nas trafiło (oczywiście, pomijając usterkę, którą postaramy się usunąć).

Współpracujemy z zaufanymi dostawcami oryginalnych podzespołów i wysokiej klasy zamienników, dlatego jesteśmy w stanie dać Ci gwarancję prawidłowego spasowania wszystkich wymienianych komponentów. Twój smartphone będzie działał jak nowy!

Serwis Xiaomi Warszawa ‒ zaufaj profesjonalistom

W MOBO-TEL do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i kompleksowy. Zależy nam na tym, aby Twój telefon działał prawidłowo zarówno w kontekście sprzętowym, jak i systemowym. Zakres naszych usług obejmuje wymianę i naprawę takich podzespołów jak m.in.:
• ekrany dotykowe i szybki,
• złącza ładowania,
• głośniki,
• baterie,
• płyty główne.

Serwis Xiaomi Warszawa

Oprócz ingerencji sprzętowej jesteśmy w stanie poprawić wydajność smartphona poprzez wgranie aktualizacji, przywrócenie ustawień fabrycznych czy poszerzenie pamięci zewnętrznej o dodatkowe gigabajty. Nasz serwis XIAOMI Warszawa zapewnia możliwie krótki czas naprawy. Posiadamy dwa punkty stacjonarne ‒ w Śródmieściu i na Mokotowie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą! Chcesz zamówić kuriera i wysłać do nas swój telefon? Zadzwoń lub napisz celem uzgodnienia szczegółów! Dane kontaktowe podane są poniżej.

1