Serwis Apple

Apple to jedna z najpopularniejszych marek telefonów dostępnych na naszym rynku. Smartfony pochodzące z firmy założonej przez Steve Jobsa cieszą się bardzo dużą popularnością zarówno wśród klientów prywatnych, jak i wśród przedsiębiorców. Jeśli szukają Państwo firmy – serwis który wykona szybką naprawę telefonu Apple to zapraszamy do nas – Mobo-Tel Warszawa – zapraszamy.

 

Najważniejsze zalety iPhone to:

  • bardzo duża trwałość,
  • bezawaryjność,
  • długi czas pracy na jednej baterii,
  • bardzo prosta konfiguracja i wyjątkowo przyjazny interfejs.Podobnie jak telefony innych marek, tak i smartfony Apple nie są odporne na wszystkie bodźce, których może dostarczyć im użytkownik. Gdy telefon ulegnie zniszczeniu, warto oddać go do serwisu zamiast próbować naprawiać na własną rękę.

iphone-7-trakt

Szybka naprawa telefonów Apple

Dla wielu z Państwa telefon jest jednym z podstawowych narzędzi pracy, dlatego rozumiemy, że jego naprawa powinna trwać możliwie najkrócej. Nasz serwis apple zatrudnia wyłącznie doświadczonych elektroników i serwisantów, którzy starają się wykonywać powierzone im zadania w jak najkrótszym czasie. Niektóre awarie lub prace serwisowe jesteśmy w stanie wykonać w ciągu kilku godzin lub nawet na poczekaniu.

 

Apple serwis Warszawa

Oddając telefon do naszego serwisu mogą być Państwo pewni, że został on dostarczony w odpowiednie miejsce. W ramach świadczonych przez nas usług oferujemy:

  • wymianę zbitej szybki – Dodatkowe szkło hartowane montowane na szybie wyświetlacza nie zawsze uchroni tą właściwą szybkę przed zniszczeniem. Powierzając swojego iPhone naszym serwisantom mają Państwo pewność, że usterka zostanie bardzo szybko usunięta, a nowa szybka zostanie zainstalowana we właściwy sposób.
  • wymianę wyświeltacza – Niektóre upadki z większych wysokości mogą skutkować nie tylko zbiciem szybki, ale i zniszczeniem wyświetlacza dotykowego. W takiej sytuacji nasz serwisant wymieni nie tylko przednią szybkę, ale i uszkodzony wyświetlacz. Po wizycie w naszym serwisie apple w Warszawie, telefon będzie wyglądał i działał jak nowy
  • wymianę uszkodzonych portów i głośników – Wielu klientów zgłasza się do naszego serwisu Apple z uszkodzonym portem USB lub uszkodzonym gniazdem słuchawkowym. Nasz serwis bardzo szybko i sprawnie usuwa również tego typu usterki.
  • naprawa telefonów Apple po zalaniu – Jeśli zdarzyło się Państwu wylać herbatę lub kawę na telefon albo wpadł do wody lub został na dworze w czasie ulewnego deszczu, z dużym prawdopodobieństwem został zalany. Nasi fachowcy mogą uratować Państwa urządzenie również z takiej opresji.
  • inne usługi serwisowe

 

Nasz serwis świadczy również inne usługi serwisowe – na przykład pomoc w konfiguracji telefonu po zakupie czy reinstalację systemu operacyjnego. Świadczymy również usługi niestandardowe, więc jeśli mają Państwo dowolny kłopot z telefonem, można się do nas zgłosić.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

Mobo-Tel – naprawa telefonów Apple w Warszawie istnieje na rynku już od wielu lat. Doświadczeni fachowcy specjalizujący się w serwisowaniu urządzeń Apple potrafią rozwiązać właściwie każdy problem, który może się pojawić podczas użytkowania takiego urządzenia. Zaletą naszego serwisu są również bardzo przystępne ceny i krótkie terminy realizacji napraw. Zapraszamy do współpracy klientów z Warszawy oraz z innych miast – przyjmujemy na serwis również te urządzenia, które zostały przysłane pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.