Serwis telefonów Apple iPhone X, Xs, Xr, 11, 12, 12pro

Naprawa iPhone X

Naprawa iPhone X

Twój telefon uległ awarii lub bateria nie działa właściwie? Zapraszamy do nieautoryzowanego serwisu iPhone Apple X, Xs, Xr, iPhone11, 12, 12pro w Warszawie. Zajmujemy się wsparciem w kłopotach z konfiguracją systemu, jak i przy nagłych usterkach.

Zużyte baterie przyczyniają się do osłabienia podstawowych funkcji smartfonu. Po ich zamianie na nowe, przestaniesz się obawiać o rozładowanie telefonu po wyjściu z domu. Jeśli natomiast masz problem z podłączeniem X, XS, XR lub 11, 12  do ładowarki, przeprowadzimy wymianę gniazda lub złączy i innych uszkodzonych elementów.

Istotną usługą salonu jest też naprawa iPhone w przypadku stłuczenia czy uszkodzeń mechanicznych szybki. Oferujemy wymianę wyświetlacza, szybki lub zakładamy wytrzymałe szkło hartowane. Jeśli natomiast Twój telefon został zalany, pomożemy w szybkim przywróceniu go do użytku. Reperujemy także mikrofony oraz głośniki.

Przystępne ceny wykonywanych prac oraz duże doświadczenie w naprawach urządzeń iPhone 12, 11, X i XS lub XR, czyni z naszego warszawskiego serwisu Apple iPhone godne polecenia miejsce do regeneracji Twojego smartfonu.

 

Wymiana ekranu

Ceny wymiany ekranu i szybki iPhone X czy szybki przedstawiamy poniżej.

Ceny – koszty wymiany

  • Wymiana szybki/wyświetlacza Apple iPhone X – 550 zł
  • Wymiana baterii Apple iPhone X – 250 zł
  • Wymiana/Naprawa głośnika Apple iPhone X – 220 zł
  • Wymiana/Naprawa mikrofonu Apple iPhone X – 250 zł
  • Wymiana gniazda/złącza ładowania Apple iPhone X – 280 zł
  • XR XR2  XS-max

 

1