Serwis i naprawa telefonów iPhone 5 i 5s

Twój telefon uległ awarii lub bateria nie działa właściwie? Zapraszamy do nieautoryzowanego serwisu iPhone Apple 5 i 5s w Warszawie. Zajmujemy się wsparciem w kłopotach z konfiguracją systemu, jak i przy nagłych usterkach.

Zużyte baterie przyczyniają się do osłabienia podstawowych funkcji smartfonu. Po ich zamianie na nowe, przestaniesz się obawiać o rozładowanie telefonu po wyjściu z domu. Jeśli natomiast masz problem z podłączeniem 5 lub 5s do ładowarki, przeprowadzimy wymianę gniazda lub złączy i innych uszkodzonych elementów.

Istotną usługą salonu jest też naprawa iPhone w przypadku stłuczenia czy uszkodzeń mechanicznych szybki. Oferujemy wymianę wyświetlacza w tych wersjach smartfonów na wytrzymałe szkło hartowane. Jeśli natomiast Twój telefon został zalany, pomożemy w szybkim przywróceniu go do użytku. Reperujemy także mikrofony oraz głośniki, a w modelu 5s oczyszczamy przycisk Touch ID.

Przystępne ceny wykonywanych prac oraz zwiększenie wydajności urządzeń 5 i 5s, czyni z naszego warszawskiego serwisu Apple iPhone godne polecenia miejsce do regeneracji Twojego smartfonu.

Wymiana ekranu

Ceny wymiany ekranu i szybki iPhone 5 czy szybki przedstawiamy poniżej.

 

Ceny – koszty wymiany

  • Wymiana szybki/wyświetlacza Apple iPhone 5, 5s – 190 zł
  • Wymiana baterii Apple iPhone 5, 5s – 100 zł
  • Wymiana/Naprawa głośnika Apple iPhone 5, 5s – 120 zł
  • Wymiana/Naprawa mikrofonu Apple iPhone 5, 5s – 120 zł
  • Wymiana gniazda/złącza ładowania Apple iPhone 5, 5s – 120 zł

 

5s