Serwis i naprawa laptopów i komputerów

Mobo-Tel – serwis sprzętu komputerowego na Warszawskim Mokotowie

Skąd wiadomo, że komputer czy laptop wymaga serwisowania? Są sygnały, które podpowiedzą Ci, że Twój laptop czy komputer potrzebuje naszej pomocy. Jeśli zauważysz, że Twój laptop lub komputer zwalnia, na ekranie pojawiają się przebarwienia czy migotanie, wydaje z siebie nietypowe sygnały dźwiękowe, diody kontrolek zaczynają żyć własnym życiem, a na koniec matryca lub monitor nie wyświetlają obrazu, to wiedz, że konieczna będzie profesjonalna interwencja w serwisie.

Na zachętę opowiemy szybko, jak działamy. Najpierw bezpłatnie badamy i diagnozujemy urządzenie na tyłach naszego serwisu. Potem sporządzamy dla Ciebie plan. Krok po kroku wyjaśnimy, jak uporamy się z problemem oraz oszacujemy, ile Cię to będzie kosztowało. Potem pozostaje nam już tylko zakasać rękawy i przystąpić do pracy, tak żebyś szybko mógł znowu korzystać ze swojego ulubionego laptopa. Naprawiamy urządzenia każdego producenta – Lenovo, DELL, HP, Samsung, Sony, Toshiba, Acer, Asus oraz bardzo dobrze znamy się na produkcji Apple.

Jeśli traf chciał, że nie tylko Twój pecet odmówił posłuszeństwa, również możesz śmiało się do nas zgłosić. Zajmujemy się również serwisem innych produktów słynnej marki zza Oceanu: tabletów iPodów, czy iPhonów.

 

Serwis Mac

Pierwsze Macintoshe w niczym nie przypominały dzisiejszych eleganckich i smukłych MacBooków. Na przestrzeni kilkudziesięciu lat komputery marki z nadgryzionym jabłkiem stały się funkcjonalne oraz zyskały piękny design. Fani tej niezwykłej maszyny mają w nas swoich sprzymierzeńców – nasz serwis Mac w Warszawie zajmuje się egzemplarzami do naprawy.

Choć czasem ciężko nam w to uwierzyć, Steve Jobs nie zaprojektował urządzenia idealnego, rozumianego jako narzędzie bez awarii. Ta sztuka nie udała się jeszcze nikomu, ale wieloletni szef elektronicznego giganta był przynajmniej na dobrej drodze. My reperujemy urządzenia, które – jak to w życiu – zostały zalane poranną kawą, przygnieciono je ciężkim przedmiotem, zaliczyły upadek z wysokości lub po prostu odmówiły posłuszeństwa.

Naprawa komputerów MacBook

W naszym serwisie pod bacznym okiem specjalistów od systemów komputerowych zajmujemy się m.in. Macbookami w wersji Pro, Air i Mini. Lista usterek, które mogą Ci się przytrafić jest długa, ale mamy pewność, że poradzimy sobie z większością z nich.

Znajdziemy sposób na szybką wymianę dysku, pamięci podręcznej, klawiatury, ekranu, matrycy, baterii, złącza ładowania, napędu DVD, obudowy, układu chłodzenia oraz zasilacza i złącza USB. Serwisujemy i naprawimy również złącze słuchawkowe, płytę główną i cały system operacyjny.

Przywracamy świetność także na inne sposoby – np. poprzez dokładne czyszczenie Twojego Maka. To takie proste, ale wielu z nas zaniedbuje obowiązek systematycznego przecierania laptopa, prawda?