Serwis konsol Xbox i PlayStation Warszawa

Serwis konsol Xbox Warszawa

Serwis konsol Xbox

 

Interesuje Państwa serwis konsol Xbox lub PlayStation w Warszawie?

Serwis MOBO-TEL wykonuje naprawy konsol do gier.
Od lat wykonujemy naprawy laptopów oraz telefonów, tabletów, komputerów — w związku z czym dysponujemy doskonałym zapleczem warsztatowo-sprzętowym oraz szerokim dostępem do podzespołów i części zamiennych, które pozwalają nam bez problemu wykonywać naprawy proste oraz złożone konsol stacjonarnych, takich jak Xbox, czy Playstation, a także przenośnych — jak Nintendo Switch.

Naprawa konsol Xbox tak jak i PlayStation ma być przyprowadzana przez doświadczonych specjalistów i tylko w profesjonalnym serwisie. Ponieważ gęstość i integracja różnych modułów i płyt jest tak wysoka, że naprawa Xbox wymaga specjalistycznego sprzętu i doświadczenia.
Każdy z naszych inżynierów zna główne problemy, które mogą pojawić się na konsoli Xbox, i wie jak najlepiej je rozwiązać.

serwis konsol warszawa - wnętrze konsol Xbox

Czyszczenie konsol Xbox

Jeśli zauważysz, że konsola do gier zaczęła działać niestabilnie, przegrzewa się, zawiesza, dźwięk lub obraz znika — aby uniknąć całkowitej utraty konsoli do gier, nie próbuj tego naprawiać samodzielnie.

Nawet, jeżeli konsola działa prawidłowo, jest niezbędnym periodyczne czyszczenie i serwisowanie konsoli.

 

Dlaczego trzeba czyścić i seriwować konsole

Czyszczenie konsoli przedłuży jej żywotność. Radiator / wentylator zatkany kurzem i brudem nie może zapewnić odpowiedniego chłodzenia procesora konsoli do gier. Zalecany też demontaż układu chłodzenia, czyszczenie procesora i układu graficznego, założenie świeżej pasty termoprowadzającej. Dla wykonania czyszczenia konsoli wymagane jest całkowite jej rozebranie.

Pierwsze oznaki konieczności czyszczenia układu chłodzenia konsol, to zwiększony hałas podczas jej pracy (buczenie, brzęczenie) oraz obce dźwięki (trzaski, kliknięcia), czasem obecność wibracji.

 

serwis konsol warszawa Xbox

Naprawa konsol

Warto wiedzieć, że palenie papierosów, fajki wodnej i vape’ów w tym samym pomieszczeniu z konsolą bardzo szybko pokrywa wszystkie wewnętrzne elementy konsoli żywicami i gliceryną, co bardzo szybko prowadzi do zanieczyszczenia układu chłodzenia i awarii konsoli.
Jeśli zauważysz, że konsola nagrzewa się, pojawia się hałas lub nagle wyłącza się bez Twojego udziału, wtedy zalecamy jak najszybciej dostarczyć taką konsolę do serwisu MOBO-TEL w Warszawie.

 

Na wszystkie działania przeprowadzone w naszym serwisie udzielamy oczywiście gwarancji.

 

Jeżeli Twoja konsola wykazuję jakiekolwiek wady i tym samym utrudnia Ci grę, to przyjdź do nas lub zadzwoń, a na pewno pomożemy!

1